חיפוש
  • המומחה של אקסל.ליס

רכב חדש 0 ק"מ. כדאי לקנות בכל מקרה ?

רכב חדש ניתן לרכוש מאחד מיבואני הרכב הרישמיים או ממספר הולך וגודל של יבואני רכב מקביל . אפשר גם לרכוש רכב חדש ,המכונה 0 ק״מ , מחברות הליסינג וחברות לסחר רכב.

מה הוא בדיוק רכב 0 ק״מ ? זהו רכב חדש שנרכש ע״י חברת ליסינג ונרשם על שמה . לאחר מכן הרכב נמכר ע״י חברת הליסינג ללקוח מבלי שנעשה בו כל שימוש. למעשה הרכב הינו רכב יד שנייה שכלל לא נסע.


קבלו כמה טיפים ודברים שכדאי לבדוק לפני הקנייה של רכב 0 ק"מ.


בחירה נכונה של הרכב - הרכבים הנפוצים בהצעות 0 ק״מ הינם דגמי ״ליסינג״ עם רמות אבזור ובטיחות בסיסיות . אלה גם הרכבים שהתנאי רכישה שלהם יהיו בד״כ יותר אטרקטיביים . אם אתם מעונינים בדגם ברמת בטיחות ואיבזור גבוהה תקחו בחשבון שאתם צריכים לודא זאת מראש. התנאים המסחריים כמובן יהיו שונים מדגמי ה״ליסינג״ הרגילים.


רכב סחיר הוא גם רכב קל למכירה - מומלץ לבחור ברכב שנחשב כרכב מבוקש . לבחירה נכונה תהיה השפעה על המכירה העתידית של הרכב ועל הכדאיות של העיסקה.


זמן החזקה בבעלות הרכב - מאחר רכב 0 ק“מ הינו הלכה למעשה רכב מיד שנייה , תהיה לכך משמעות כספית במועד מכירת הרכב . ערך הרכב במכירה יהיה נמוך יותר בגלל היותו ”יד שנייה“ ולכן ככל שתקופת ההחזקה ברכב תהיה ארוכה יותר כך , ההפחתה מהמחירון תהיה קטנה יותר וקניית רכב 0 ק“מ תהיה יותר משתלמת עבורכם.


מימון בתנאים מועדפים - חברות הליסינג וחברות הסחר ברכבים מציעות תוכניות מגוונות ושונות למימון הקנייה. קיימות תוכניות מגוונות מגורמי מימון שונים המציעים תוכניות אף עד 100% מימון.

במידה ואתם נזקקים להלוואה לצורך הקנייה ,מומלץ לעשות זאת יחד עם בחירת הרכב . במסגרת הבדיקה בקשו הצעה מחברת הליסינג ובדקו אותה. בסופו של דבר עלות המימון בחברה מסוימת יכולה לעיתים להפוך את העיסקה לפחות כדאית עבורכם.


מועד הרכישה של הרכב - מאחר שרכב 0 ק“מ הוא רכב שנרכש ע“י חברת הליסינג טרם ביצוע הקנייה על ידכם , כדאי לבדוק את מועד הירידה של הרכב לכביש . ניתן לעשות זאת ע“י בדיקה של מועד הרישוי של הרכב . במידה והרכב שאתם קונים עמד במגרשי הרכב תקופה מסוימת לפני מכירתו , הדבר צריך להתבטא בשווי הרכישה שלו.

רכב מסחרי 0 ק“מ - הכדאיות של קניית רכב מסחרי בעיסקת 0 ק“מ גדולה יותר . ההשפעה של היות הרכב יד שנייה מזערית ולעיתים כלל לא קיימת. שילוב עם תנאי מימון מועדפים כמו קנייה ב100% מימון ופריסת תשלומים לתקופה ארוכה של 60 חודשים , הופכת את הקנייה לאטרקטיבית במיוחד.לסיכום :כדאיות הקנייה של רכב 0 ק“מ תלויה בפער שתקבלו בין מחיר המחירון של הרכב החדש למחיר הקנייה שמוצע לכם . צריך גם לקחת בחשבון ולשכלל זאת עם ההשפעה הצפויה בעת המכירה העתידית של הרכב בשל היותו רכב יד שנייה .

לקבלת יעוץ בבחירת הרכב הנכון תוכלו להעזר ביועץ XLLease. אנחנו נדאג למצוא עבורכם את ההצעה המתאימה לכם ביותר.#קניית רכב מסחרי# 0 ק"מ#ליסינג עיסקי
42 צפיות
כל הדרכים ליצור איתנו קשר . נוהגים אחרת.

דרך משה דיין  28  , יהוד 5645014  ISRAEL 

טלפון: 052-7954433

  • Grey Facebook Icon